preloader

Kariera

Za naszym sukcesem stoi zespół wykwalifikowanych specjalistów. Zostań jednym z nich
i zdobywaj doświadczenie pracując dla liderów rynku.

Zalety pracy w Merkson

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników i gwarantujemy stabilne zatrudnienia na uczciwych zasadach. Nasi pracownicy mają na co dzień dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy. Dajemy im również szansę uczestnictwa w innowacyjnych projektach, które wspierają budowanie doświadczenia.

Poznaj naszego rekrutera

Kompetentny rekruter to filar sprawnego procesu rekrutacji. Pracujemy ze specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego w szczególny sposób dbamy o pozyskiwanie utalentowanych fachowców. Każdego kandydata traktujemy uczciwie i staramy się zapewnić indywidualne podejście, by uniknąć niepotrzebnego stresu, już od samego progu.

Magdalena Pałka Specjalista ds. HR
 Jako HR-owiec wierzę w partnerstwo relacji pracownika i pracodawcy. Uważam, że markę pracodawcy należy budować w pierwszej kolejności na wartościach, a nie na budżecie -to jest motto, którym staram się kierować
w codziennej pracy.
Bardzo ważna jest osobowość kandydata, wykształcenie, doświadczenie zawodowe i to co dany kandydat osiągnął, ale bez intuicji bardzo trudno podjąć dobra decyzję.

Nie znalazłeś ogłoszenia dla siebie? Napisz do nas

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Program stażowy

    Współpracujemy ze szkołami ponadgimnazjalnymi i wyższymi w zakresie praktyk i programów stażowych. Uczniowie i studenci mają okazję kompleksowo poznać procesy produkcji części dla środków transportu oraz specyfikę pracy nowoczesnych maszyn do obróbki blach. Najlepsi otrzymają oferty stałego zatrudnienia.

    Aby zgłosić się do stażu skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk

    Otwórz formularz