preloader
Kariera

Elektryk Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska:

  • Zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń od strony elektrycznej
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądów zgodnie z harmonogramami
  • Analiza przyczyn pojawiających się awarii oraz proponowanie działań zaradczych
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w zakładzie procedurami i dokumentacją techniczną

Oczekujemy:

  • Wykształcenia: zawodowe, średnie lub wyższe o kierunku elektryka, elektromechanika, automatyka
  • Doświadczenia min. 2 lata na podobnym stanowisku mile widziane
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wiedzy na temat budowy maszyn, automatyki i utrzymania ruchu
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Doświadczony zespół specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w firmie z nowoczesnymi maszynami
  • Możliwości rozwoju i samorealizacji
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze
  • Ciekawe szkolenia rozwojowe
  • Udział w innowacyjnych projektach i realny wpływ na rozwój firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wyślij zgłoszenie

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.