preloader
Kariera

Kierownik Działu Personalnego

Opis stanowiska:

  • Kierowanie działem HR i Płac.
  • Kreowanie polityki personalnej oraz wdrażanie standardów w zakresie:
    rekrutacji, polityki wynagrodzeń, rozwoju i satysfakcji pracownika,
    komunikacji, płac.
  • Współpraca oraz doradztwo managerom z dziedziny prawa pracy
    i HR tj: rozwój, szkolenia, ocena pracownicza.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla Zarządu.
  • Optymalizacja procesów obsługi kadrowej w organizacji, rekomendacja
    najlepszych rozwiązań.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze HR.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze płac.
  • Znajomość Prawa Pracy.
  • Samodzielność, wykazywanie własnej inicjatywy.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
  • Umiejętność obsługi programu Enova-kadry i płace.

Oferujemy:

  • Bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju działu i firmy.
  • Udział w projektach firmowych.
  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach zewnętrznych.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Wyślij zgłoszenie

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.