preloader
Kariera

Magazynier

Opis stanowiska:

  • kompletowanie towaru pod wysyłki
  • przyjęcie towaru od dostawców zewnętrznych
  • przygotowywanie towaru i realizowanie wysyłek do klienta
  • transport i magazynowanie komponentów na terenie zakładu
  • odbieranie i magazynowanie gotowego wyrobu z produkcji

Wymagania:

  • obsługa wózka widłowego – uprawnienia UDT mile widziana
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy w grupie
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • gotowość do pracy 3 zmianowej

Oferujemy:

  • doświadczony zespół specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
  • możliwości rozwoju i samorealizacji
  • ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze
  • ciekawe szkolenia rozwojowe
  • udział w innowacyjnych projektach i realny wpływ na rozwój firmy

Wyślij zgłoszenie

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.