preloader
Kariera

Młodszy magazynier / Pracownik Produkcji

Opis stanowiska:

  • Przewożenie półproduktów pomiędzy stanowiskami produkcyjnymi
  • Rozmieszczanie palet z częściami w wyznaczonych lokalizacjach na linii produkcyjnej
  • Pobieranie półproduktów z magazynu
  • Odbiór części ze stanowisk produkcyjnych
  • Prace porządkowe na wydziale produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Zawodowe
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Innowacyjny system premiowania
  • Program wdrożenia i szkolenia wstępne
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

Wyślij zgłoszenie

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.