preloader
Kariera

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i obsługa dokumentacji w systemie ERP (zamówienia, faktury)
  • Monitorowanie realizacji zamówień
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz kooperantami
  • Wyszukiwanie i analiza aktualnych ofert od firm zewnętrznych oraz kooperantów
  • Ścisła współpraca z działami produkcji, logistyki i sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy z danymi - wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, sumienność, zdolności interpersonalne
  • Znajomość procesów planowania produkcji i zakupów w firmie produkcyjnej
  • Zdolności analityczne i organizacyjne
  • Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym autem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy
  • Atrakcyjny system wynagradzania, premie, bonusy okolicznościowe

Wyślij zgłoszenie

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.