preloader
Kariera

Operator maszyn i urządzeń

Opis stanowiska:

  • Obsługa śrutownicy manualnej, automatycznej
  • Szlifowanie spoin z użyciem ręcznych narzędzi pneumatycznych
  • Szlifowanie spoin z użyciem narzędzi elektrycznych
  • Polerowanie elementów po spawaniu
  • Wytrawianie elementów po spawaniu

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność, samodzielność
  • Chęć podjęcia pracy w zespole

Oferujemy:

  • Doświadczony zespół specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w firmie z nowoczesnymi maszynami
  • Możliwości rozwoju i samorealizacji
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze
  • Ciekawe szkolenia rozwojowe
  • Udział w innowacyjnych projektach i realny wpływ na rozwój firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wyślij zgłoszenie

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.