preloader
Kariera

Operator wycinarki laserowej

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa lasera CNC
  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji
  • Dbanie o wysoką jakość produktów, kontrola pomiarowa detali
  • Współpraca z programistami i pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Innowacyjny system premiowania
  • Program wdrożenia i szkolenia wstępne
  • Pracę na nowoczesnych urządzeniach oraz na najnowszych programach
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

Wyślij zgłoszenie

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.