preloader
Kariera

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie klientów B2B z branży metalowej na rynku europejskim
  • Budowanie sieci sprzedaży i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami poprzez portale społecznościowe np. LinkedIn
  • Prowadzenie prezentacji firmy dla potencjalnych klientów
  • Pozyskiwanie zapytań ofertowych
  • Opieka nad klientami do momentu podpisania kontraktu
  • Udział w targach branżowych, konferencjach, spotkaniach B2B
  • Udział w tworzeniu strategii sprzedażowej firmy

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, analityczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum B2/C1)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży metalowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dążenie do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach towarzyszących obecnemu rozwojowi firmy
  • Współpracę z międzynarodowymi koncernami z branży motoryzacyjnej
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych
  • Dobrą atmosferę pracy

Wyślij zgłoszenie

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.