preloader
Kariera

Spawacz

Opis stanowiska:

  • Spawanie elementów metodą MIG/MAG,TIG
  • Obróbka blach i spoin
  • Kontrola jakościowa wykonanych spoin
  • Realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją i dokumentacją rysunkową

Wymagania:

  • Doświadczenie i uprawnienia do spawania metodą TIG(141) lub/i MIG/MAG (131/135)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz stosowania instrukcji technicznych
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Innowacyjny system premiowania
  • Udział w szkoleniach zawodowych
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Wyślij zgłoszenie

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.