preloader
Kariera

Specjalista ds. obsługi klienta i planowania

Opis stanowiska:

  • Obsługa zamówień przychodzących od Klientów
  • Monitorowanie terminowości dostaw
  • Współpraca z klientami zagranicznymi, głównie z branży Automotive
  • Planowanie produkcji w oparciu o dostępne moce produkcyjne
  • Kontrola stanów magazynowych wyrobów gotowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2) – warunek konieczny
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Umiejętność pracy z danymi - wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Doświadczony zespół specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze
  • Szkolenia rozwojowe
  • Udział w innowacyjnych projektach i realny wpływ na rozwój firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo z późniejszą możliwością zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Wyślij zgłoszenie

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.