preloader
Kariera

Szef Produkcji

Opis stanowiska:

  • Strategiczne zarządzanie Działem Produkcji w skład którego wchodzi Wydział Obróbki Blach i Spawalnia
  • Nadzór nad planami produkcyjnymi oraz kontrola stanu ich realizacji
  • Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie procesu produkcji oraz optymalizację kosztów wytwarzania
  • Organizacja pracy podległych pracowników w tym kierowników Wydziałów Obróbki Blach i Spawalni
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów dotyczących produkcji
  • Zarządzanie budżetem produkcji
  • Raportowanie i analizy rezultatów produkcji
  • Zapewnienie prawidłowych warunków BHP

Wymagania:

  • Min 3- letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji / Szefa produkcji / Dyrektora produkcji
  • Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonalności, wydajności maszyn i procesów obróbki metali (obróbka blach)
  • Umiejętności organizacji pracy i planowania
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętności definiowania i rozwiązywania problemów
  • Zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Zdolności przywódcze
  • Znajomość technik motywowania
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP, oraz efektywne wykorzystywanie ich funkcjonalności

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach towarzyszących obecnemu rozwojowi firmy
  • Współpracę z międzynarodowymi koncernami z branży motoryzacyjnej
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych
  • Dobrą atmosferę pracy

Wyślij zgłoszenie

    Rozwijaj się razem z nami

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego. W treści wiadomości prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jesteś zainteresowany oraz dlaczego chciałbyś pracować w naszej firmie.